Αγαπητοί/ές,
![](https://nds.hmu.gr/wp-content/uploads/2022/04/Image-1.jpeg)
Η Γραμματεία του ΠΜΣ Δημόσια Υγεία
Σας ενημερώνουμε ότι προκηρύχθηκε ο νέος κύκλος του ΠΜΣ Δημόσια Υγεία 2022-2024, από το Τμήμα Πολιτικών Δημόσιας Υγείας του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής (συνημμένη προκήρυξη). Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα το υ ΠΜΣ (mdy.uniwa.gr), να στέλνουν email στην ηλεκτρονική διεύθυνση του ΠΜΣ (mdy@uniwa.gr) και της Γραμματείας (mstathaki@uniwa.gr) ή να καλούν στο τηλέφωνο 213 2010 207.
![](https://nds.hmu.gr/wp-content/uploads/2022/04/Image-1.jpeg)
Η Γραμματεία του ΠΜΣ Δημόσια Υγεία