Σας ενημερώνουμε ότι οι φοιτητικές εκλογές θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 18 Μαΐου 2022.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση της Πρυτανείας κατά την προγραμματισμένη ημέρα διεξαγωγής των φοιτητικών εκλογών δεν θα πραγματοποιηθεί η διδασκαλία των μαθημάτων, ενώ οι διοικητικές και λοιπές υπηρεσίες θα λειτουργήσουν κανονικά. Η Γραμματεία του Τμήματος θα παραμείνει ανοιχτή μέχρι το πέρας των εκλογών για την εξυπηρέτηση των φοιτητών.
Από τη Γραμματεία του Τμήματος