Οι ανανεώσεις εγγραφών και οι δηλώσεις θεωρητικών και εργαστηριακών μαθημάτων του Τμήματος Επιστημών Διατροφής και Διαιτολογίας γίνονται ηλεκτρονικά
Από Τρίτη 04-10-2022 και ώρα 17:00 μέχρι Δευτέρα 17-10-2022 και ώρα 23:00
στην ηλεκτρονική διεύθυνση : http://student.hmu.gr
Για την καταχώρηση της δήλωσης θα πρέπει να πατήσετε το πλήκτρο “Αποστολή” που εμφανίζεται στην σελίδα της δήλωσής σας. Χωρίς αυτήν την ενέργεια η δήλωση δεν καταχωρείται στο σύστημα.
Όταν ολοκληρώσετε τη δήλωσή σας, επιβάλλεται να την εκτυπώσετε. Η εκτύπωση αποτελεί αποδεικτικό Υποβολής της δήλωσης μαθημάτων, σε περίπτωση που υπάρξει κάποιο πρόβλημα στο ηλεκτρονικό σύστημα.
Από τη Γραμματεία του Τμήματος