Την τρέχουσα ακαδημαϊκή χρονιά θα πραγματοποιηθούν δωρεάν μαθήματα παραδοσιακών χωρών για τους φοιτητές του τμήματος Επιστημών Διατροφής και Διαιτολογίας. Οι φοιτητές που επιθυμούν να τα παρακολουθήσουν να επικοινωνήσουν με την κα. ΠΑΛΟΥΚΟΥ ή την κα. Ψαρουδάκη στο μαιλ psaroudaki@hmu.gr δηλώνοντας όνομα και στοιχειά επικοινωνίας. Θα ακολουθήσει συνάντηση όλων των ενδιαφερομένων για πληροφορίες και για προσδιορισμό μέρας και ώρας μαθημάτων.