Ενημερώνουμε τους φοιτητές που έχουν πρόβλημα με τα σπίτια τους ότι υπάρχουν διαθέσιμες κλίνες στην εστία του τμήματος. Το τηλέφωνο επικοινωνίας με την υπεύθυνη εστίας είναι το 6976974011 (Πατσιανωτάκη Κατερίνα).
Ενημερώνουμε τους φοιτητές που έχουν πρόβλημα με τα σπίτια τους ότι υπάρχουν διαθέσιμες κλίνες στην εστία του τμήματος. Το τηλέφωνο επικοινωνίας με την υπεύθυνη εστίας είναι το 6976974011 (Πατσιανωτάκη Κατερίνα).