Οι φοιτητές/τριες που πληρούν τα παρακάτω κριτήρια: από το ένατο εξάμηνο και άνω, έχουν τελειώσει τις υποχρεώσεις τους με πρακτική άσκηση – πτυχιακή εργασία και υπολείπονται είκοσι διδακτικών μονάδων για τη λήψη πτυχίου, έχουν το δικαίωμα να κάνουν αίτηση στη Γραμματεία του Τμήματος για το εργαστηριακό μάθημα που θέλουν να εξεταστούν.
Η απόφαση θα λαμβάνεται από τη Συνέλευση του Τμήματος.
Οι αιτήσεις στη Γραμματεία του Τμήματος πρέπει να σταλούν το αργότερο έως τις 26/07/2023.
Υ.Σ Σε περίπτωση που ο/η φοιτητής/τρια δεν παρουσιαστεί στην εξέταση του εργαστηριακού μαθήματος χάνει το δικαίωμα να κάνει αίτηση ξανά και θα δίνει εξέταση του εργαστηρίου μόνο στην εξεταστική εξαμήνου που προσφέρεται το μάθημα (χειμερινού – εαρινού).
Από τη Γραμματεία του Τμήματος